FORGOT YOUR DETAILS?

Konkurs SocialMedia Customcase

Od dzisiaj rozpoczynamy pierwszy nasz konkurs. Wszystkie wiadomości możecie przeczytać na stronie konkursu SOCIAL MEDIA . Wszystkich zachęcamy do wzięcia udziału w tym szybkim i łatwym konkursie z dużą pulą nagród !! A wszystkim sponsorom konkursu z góry dziękujemy.

Tagged under: , ,

Zakończył się konkurs THE CASE MOD WORLD SERIES 2017. Ogłoszenie wyników wzbudziło trochę kontrowersji. Poziom prac był bardzo wysoki jak co roku. Oficjalne wyniki przedstawiamy poniżej. Pełna relacja z konkursu oraz wywiady przedstawimy w następnym numerze Magazynu CustomCase. W kategorii Tower Mod     1st: VEGA by S.PiC, Russia 818 Points   2nd: RAGE by Martin Muñoz, Colombia 792

Dark Wanderer

Staszek „Tips” nie zawiódł Nas. Jego modyfikacja Dark Wanderer przygotowana na KONKURS Case Mod World Series 2017 jest epicka. Mnogość detali jak i wykonanie powala na kolana. Ale po co tyle gadać lepiej sami zobaczcie. CASE: Cooler Master MasterCase Maker 5t GPU: GTX 1080 CPU: i7 7700k MOBO: MSI Z270 Gaming M3 SSD: Samsung 850 EVO 250GB RAM:

Tagged under:

CoolerMaster World Series 2017 -END

Wczoraj o północy zakończył się termin nadsyłania swoich projektów na konkurs organizowany przez Coolermaster. Do tego rocznego konkursu COOLER MASTER’S CASE MOD WORLD SERIES 2017 głoszono bardzo dużo projektów. My od strony Redakcji trzymamy kciuki za wszystkie Polskie projekty. O wynikach konkursu powiadomimy na pewno.

Tagged under: , ,
TOP